Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avrupa'da haftanın olayı: Beşiktaş Çarşısı

YazarMesaj
Cumhuriyet
Administrator
Administrator
Cumhuriyet

Avrupa'da haftanın olayı: Beşiktaş Çarşısı Empty
MesajKonu: Avrupa'da haftanın olayı: Beşiktaş Çarşısı   Avrupa'da haftanın olayı: Beşiktaş Çarşısı EmptyCuma Eyl. 18, 2009 10:56 pm

Beşiktaş'ın taraftar grubu, Manchester United maçında gösterdiği performansla yine Avrupa'da dikkatleri çekerken; 36 yaşındaki Inzaghi'nin, Milan'ı da galibiyete taşıması da bir o kadar önemliydi.

Geride bıraktığımız Avrupa maçları sonrasında haftanın olaylarını değerlendiren UEFA, resmi sitesinden verdiği haberde Beşiktaş taraftarlarına övgüler yağdırdı.

'Taraftarın gücü' başlığıyla verilen haberde; Salı günü İnönü Stadyum'undaki muhteşem atmosferden bahsedildi. Bu arada, Beşiktaş taraftarının çıkarttığı sesin yine 132 desibel olarak kayıtlara geçtiğini öğrenildi.

Manchester United kalecisi atmosferle ilgili olarak, "İnanılmazdı, resmen sağır ediciydi. İkinci yarıda öyle bir an var ki, ben kendi düşündüklerimi duyamadım. Çıkan sesi size ancak böyle tarif edebilirim" diye konuştu.

Bu arada UEFA tarafından haftanın takımı olarak, CSKA Moskova'yı 3-1 yenen Wolfsburg seçildi. Haftanın oyuncusu, attığı iki golle Milan'ı galibiyete taşıyan 36 yaşındaki Filippo Inzaghi oldu. Genoa'nın, Slavia Prag'ı 2-0 yendiği maçta Alberto Zapater'in attığı gol de haftanın golü olarak değerlendirildi.

Goal.com
http://kartalkafe.phpbb9.com

Avrupa'da haftanın olayı: Beşiktaş Çarşısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş JK
» Benim Penceremden Beşiktaş' lılık
» Hoşgeldin Beşiktaş
» Ne Oluyor Beşiktaş' a
» Beşiktaş' lılık